SLUŽBY

OBJEDNÁVKY | DOPRAVA ZBOŽÍ | PODPORA PRODEJE | OBRÁZKOVÝ CENÍK | OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | PRODEJNÍ STOJANY | REKLAMNÍ POTISK | ČÁROVÉ KÓDY

OBJEDNÁVKU můžete zaslat e-mailem, poštou nebo prostřednictvím našeho internetového obchodu. K první objednávce přikládejte fotokopii "Živnostenského listu" nebo "Výpisu z obchodního rejstříku" a Vaše DIČ.

Pro nákup v našem internetovém obchodě potřebujete přístupové heslo, které Vám přidělíme po vyplnění údajů do příslušné registrační tabulky viz. REGISTRACE. V případě, že jste prodejce, Vám též tímto umožníme přístup k Vašemu ceníku.

Po zaregistrování Vás také budeme aktuálně informovat prostřednictvím našeho elektronického informačního systému o všech novinkách či změnách v katalogu. Budete mít tak vždy čerstvé informace o změnách cen či sortimentu námi nabízeného zboží.

DOPRAVU ZBOŽÍ k Vám provádíme našimi dodávkovými vozy nebo sběrnou službou. Při hodnotě objednávky nad 5000,- Kč bez DPH je doprava po celém území České republiky do Vašeho skladu zdarma, s výjimkou nadrozměrného zboží, za které bude účtován poplatek dle váhy, rozměru zboží a vzdálenosti dopravy.

PODPORA PRODEJE našich výrobku je následující:

Cena přepravy zboží mimo území ČR závisí jak na množství a povaze výrobků, tak na přepravní vzdálenosti a je vždy stanovena dohodou mezi BAT NÁŘADÍ a odběratelem.

OBRÁZKOVÝ CENÍK, ve kterém je barevně vyobrazena většina námi prodávaných výrobků, je téměř shodný s internetovou verzí a jeho tištěnou podobu Vám rádi zašleme poštou. Nejaktuálnější verzi si také můžete vytisknout z našich stránek sami. Můžete také využít UŽIVATELSKÝ CENÍK, do kterého si můžete sami přesunout pouze ty produkty, které u nás pravidelně objednáváte. Věříme, že Vám to ušetří spoustu času při pořizování objednávky.

V případě větších či pravidelných odběrů, poskytujeme našim odběratelům a prodejcům výrazné SLEVY A RABATY.

Výrobky na přání označíme ČÁROVÝM KÓDEM nebo REKLAMNÍM POTISKEM.

Zdarma můžeme prodejnu odběratele vybavit PRODEJNÍMI STOJANY, případně vytvoříme návrh rozmístění našeho zboží ve vašich stávajících regálech, nebo se můžeme finančně podílet na vybavení vaší prodejny novými regály či stojany dle vašeho návrhu.

V případě zájmu Vás muže pravidelně navštěvovat náš OBCHODNÍ ZÁSTUPCE a informovat Vás o nových výrobcích, probíhajících akcích nebo pomáhat při sestavování objednávky.

Naše zboží můžete také osobně vybrat nebo objednat v maloobchodních prodejnách našich obchodních partnerů.